• Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym w Jaźwinie

• Wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu - Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

Pragniemy serdecznie podziękować za obecność i wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tak cudownej uroczystości.

• Dziękujemy

• Bardzo Dziękujemy firmie LG Electronics - Wrocław za wsparcie rzeczowe, za hojność, za serce.

Jednocześnie Dziękujemy Paniom Karolinie Henzel i Monice Szymanowskiej za okazaną życzliwość naszej społeczności szkolnej.

• Międzypowiatowy Konkurs Kolęd i Pastrołek

• Dnia 1 lutego 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łagiewnikach odbył się Międzypowiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek, który przyciągnął utalentowane zespoły muzyczne. W trakcie wydarzenia, obserwowaliśmy niezwykle wysoki poziom artystyczny prezentowany przez uczestników. Soliści i zespoły wykazały się nie tylko doskonałym wykonaniem tradycyjnych kolęd i pastorałek, lecz także indywidualnym podejściem do interpretacji utworów. Jury miało trudne zadanie wyboru zwycięzców z uwagi na różnorodność i kreatywność prezentowanych wystąpień. Gratulujemy wszystkim solistom i zespołom udziału w konkursie oraz zachwalamy ich zaangażowanie i talent, które przyczyniły się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu artystycznego tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy także sponsorom za wsparcie finansowe przy zakupie nagród: księdzu proboszczowi Grzegorzowi Staniewskiemu, Radzie Rodziców naszej szkoły, Krzysztofowi Dzikowskiemu-prezesowi Banku Spółdzielczego w Kobierzycach oraz panom Robertowi Klimza i Adamowi Zawadzie. Oto lista nagrodzonych:

Grand Prix Laura Różańska

Kategoria soliści klas 4-5

I miejsce Lena Jaczewska i Bruno Bajron

II miejsce Piotr Andrzejewski

Wyróżnienie Leon Żuławiński

Kategoria soliści klas 6-8

I miejsce Aleksandra Walczuk

II miejsce Wiktoria Kowalczyk i Hanna Berbeć

Wyróżnienie: Ariena Wiktorska i Zuzanna Strużyńska

Kategoria zespoły klas 4-5

I miejsce Hanna Kuriata i Szymon Szmigielski

II miejsce Mała Volta

III miejsce Martyna Niezgoda i Edward Luśtyk

Kategoria zespoły klas 6-8

I miejsce Volta

II miejsce Wesołe nutki

III miejsce Ernest Turski i Oliwier Filończyk

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy.