• Orszak Trzech Króli

• 6 stycznia 2024 po raz kolejny spod kościoła pw. św. Józefa w Łagiewnikach wyruszył Orszak Trzech Króli. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, którą sprawował ks. kan. Grzegorz Staniewski. Oprawę muzyczną mszy oraz orszaku przygotowała schola parafialna.

Bardzo dziękujemy organizatorom tegorocznego orszaku: Gminnemu Ośrodkowi Bibliotek i Sportu, Wójtowi Gminy Łagiewniki, Parafii pw. Św. Józefa, księdzu, ministrantom i scholii parafialnej, uczniom występującym ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łagiewnikach oraz zaangażowanym w wydarzenie nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci z orszaku oraz wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w tej pięknej uroczystości.

• Orszak Trzech Króli

• Wigilie Klasowe

• W odświętnych strojach nasi najmłodsi zasiedli do integracyjnej wigilii i jak należy - było wspólne kolędowanie ,moc życzeń, opłatek i pyszności na stołach, bo ważne jest celebrowanie tradycji i wspólne przeżywanie takich wyjątkowych chwil . Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ich wkład w przygotowanie tej uczty .

• Jasełka

• Dzień 18 grudnia w naszej szkole był wyjątkową podróżą przez bogactwo ludzkich doświadczeń, od radości narodzin, aż po trudne chwile wojny i cierpienia. "Spieszmy się kochać ludzi..." - te słowa nabierają teraz nowego znaczenia, ukazując, jak kruche i cenne jest życie

Byliśmy świadkami przedstawienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Chór, jak anioły wypełniał salę dźwiękiem pięknych kolęd, tworząc atmosferę nadziei i wspólnej radości. Dzieci prezentując swoje talenty, tańcząc z balonami, kołami, jakby malowały gwiazdy na niebie i dodały niezwykłego uroku tej niezwykłej opowieści.

Po przedstawieniu, które było magiczne głos zabrali: Pan Jarosław Tyniec - wójt Gminy Łagiewniki oraz Pani Mariola Początek - dyrektor szkoły podstawowej, którzy podziękowali uczniom, nauczycielom oraz złożyli wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe

Serdecznie Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność

Dziękujemy, że mogliśmy z Wami przeżyć te chwile, gdzie dziecięce serca odkrywały znaczenie miłości, współczucia i życzliwości dla drugiego człowieka.

To właśnie takie wydarzenia pozostawiają w naszych sercach piękne wspomnienia, inspirując nas do bycia lepszym dla siebie