• PIKNIK INTEGRACYJNY

• W piątek bawiliśmy się świetnie na Pikniku Integracyjnym przygotowanym przez Naszych Rodziców :)

Było wiele atrakcji za które serdecznie Dziękujemy :) Niech żałuje, ten kto nie był.

• Witaminy z sadów i ogrodów w naszej szkole :)

• Bardzo miły tydzień w naszych zerówkach, odbył się pod hasłem: Witaminy z sadów i ogrodów przyrządzanie soków, sałatek owocowych i kosztowanie różnych pyszności zapewniło wiele radości dzieciom

A 20 września wspólnie i na sportowo świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka

• Dzień Przedszkolaka w oddziale przedszkolnym w Jaźwinie

• Z okazji dzisiejszego Dnia Przedszkolaka dzieci wzięły udział w wielu atrakcjach. W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy również udział w akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką" pod patronatem Bliżej Przedszkola. W ramach akcji przedszkolaki śpiewały i bawiły się przy piosence "Dziecięce marzenia" oraz wzięły udział w konkursie plastycznym pod patronatem Bliżej Przedszkola - plakat "Dziecięce marzenia". Zapraszamy do relacji foto!

• Sprzątanie Świata - Polska 2022

• #sprzatanieswiata2022

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o o w Łagiewnikach

W dniu 18.09.2022r. przyłączyliśmy się do akcji Zakładu Usług Komunalnych Spółka z o o w Łagiewnikach „Sprzątanie świata – Polska 2022”, nad którą patronat objął Wójt Gminy Łagiewniki Pan Jarosław Tyniec.

Cała akcja rozpoczęła się spotkaniem z panem Maciejem Wawrzyniakiem i panem Jarosławem Tyńcem - Wójtem Gminy Łagiewniki, którzy przedstawili cele akcji

Następnie otrzymaliśmy worki, rękawice i wyruszyliśmy w teren

Sprzątaliśmy wszyscy - mali i duzi a po powrocie do szkoły czekała na nas pyszna niespodzianka za którą bardzo Dziękujemy

Dziękujemy również firmie Cedo Sp. z.o.o Kąty Wrocławskie oraz Paclan za przekazanie nam produktów, które ułatwiły sprzątanie jak i tych, które ucieszyły najmłodszych

• #dzienkropki

Zobaczcie jak wiele działo się w naszej szkole i w oddziale przedszkolnym w Jaźwinie w Dzień Kropki - dzień twórczości i odkrywania talentów - była zbiórka były kreatywne prace naszych milusińskich (zarówno podczas zajęć lekcyjnych jak i zajęć świetlicowych), były zajęcia podczas których odkrywaliśmy talenty naszych dzieci

• Pamiętamy o Kresach!

W dniu dzisiejszym uczniowie z pocztu sztandarowego naszej szkoły uczestniczyli w X Międzynarodowym Spotkaniu Miłośników Ziemi Wołyńskiej i Kresów Wschodnich.

Tegoroczne spotkanie odbyło się " W HOŁDZIE ZESŁAŃCOM SYBIRU DEPORTOWANYM W LATACH 1939-1956"